اشتراک گذاری

دلایل چروک شدن کاغذ

دلایل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی ؟

دلایل چروک شدن کاغذدلایل چروک شده کاغذ در دستگاه کپی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.  چروک شدن کاغذ دلایل متعددی دارد . از جمله این دلایل می توان به نوع کاغذ مورد استفاده در دستگاه ، رطوبت و دما اشاره کرد  .

درصورت رطوبت زیاد خشک شدن کاغذ امری است حتمی . چنانچه کاغذ مرطوب باشد و خشکی کافی را نداشته باشد کاربر با چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی مواجه می شود .

در مواقعی که نوع کاغذ مورد استفاده در ماشین های اداری با نوع دستگاه کپی یا پرینترتان هماهنگ و متناسب نباشد ( به عنوان مثال از کاغذی با ضخامت کم یا زیادتر از استاندارد دستگاه خود استفاده کنید یا اندازه ی کاغذ متناسب با دستگاهتان نباشد ) موجب بروز این اختلال در دستگاه می گردد . البته در پاره ای مواقع غلطک خراب و فرسوده ، رولرهای چسبناک، برگه‌ ورودی کاغذ خراب دلیلی است بر چروک شدن کاغذ  .

دلایل چروک شدن کاغذ

رفع ایراد چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی

جهت رفع ایرد چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی ، عملیات ذیل را انجام دهید . در صورت عدم دریافت نتیجه ی مطلوب و ادامه ی مشکل به تعمیرکار مسلط به این حوزه مراجعه نمایید .

  • اطمینان از قرار گرفتن کاغذ مناسب در دستگاه کپی
  • بررسی کیفیت و جنس کاغذ
  • پشت و رو کردن کاغذ موجود در سینی
  • چرخاندن کاغذ موجود در سینی دستگاه کپی
  •  اطمینان از درست قرار گرفتن کاغذها

تعمیر دستگاه کپی با ایراد چروک شدن کاغذ

در متن به بررسی دلایل چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی پرداختیم . اگر ایراد موجود با راه کارهای اولیه برطرف نشد ، مراجعه به تعمیرکار متخصص ضروری می گردد. برای برطرف شدن این مشکل نیاز به حضور یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر دستگاه کپی و به طورکلی ماشین های اداری دارید . کادر فنی نمایندگی شارپ با حضور در دوره های آموزشی بین المللی صاحب دانشی به روز و مدارک معتبر گشته اند . مرکز تعمیرات شارپ تکنسین ها و کارشناسان خود را پس از ارزیابی و پشت سر گذاشتن آزمون های متعدد علمی و نظری برگزیده اند .به همین دلیل مهندسین و کارشناسان این مرکز قادر به ارائه ی خدمات باکیفیت مطابق با استانداردهای جهانی هستند .

توصیه ی ما شما عزیزان این است : درصورتی که حین استفاده از دستگاه کپی خود با چروک ‌شدن کاغذ مواجه شدید سریعا از آپشن سرویس در محل یا سرویس در مرکز این نمایندگی استفاده کنید و دستگاه خود را به دست کادر حرفه ای این مجموعه بسپارید . مرکز تعمیرات دستگاه کپی شارپ با بکارگیری مجرب ترین کارشناسان توانسته کیفیت خدمات تعمیر را به سطح قابل قبولی از کیفیت و مطابق با آخرین متد جهانی برساند .

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩