اشتراک گذاری

انتخاب پرینتر

با توجه به این که کمپانی های مختلف در تولید پرینتر یا چاپگر فعالیت دارند ، انتخاب یک برند مناسب و با کیفیت برای کاربران دشوار شده است. علاوه براین ، پرینتر ها در انواع و مدل های مختلف در بازار موجود هستند که برخی از آن ها عبارتند از : چاپگر لیزری، رنگی، جوهرافشان، لارج فرمت، عکاسی، چندکاره، دارای قابلیت بی‌سیم، تک‌رنگ و… این همه اصطلاح رنگارنگ در هنگام خرید این دستگاه جانبی ما را احاطه کرده و انتخاب درست را کمی دشوار می‌کند؛ انتخاب ما همان دستگاهی است که با قیمتی منطقی توان پردازش حجم زیادی از کار را داشته باشد و بتواند نیاز ما را به طرز مناسبی پاسخ گوید. در این مقاله نمایندگی توشیبا سعی دارد شما را در جهت انتخاب پرینتر مناسب با توجه به فعالیت و کاربرد پرینتر برای شما راهنمایی نماییم.

عوامل موثر در انتخاب پرینتر

با شناخت عوامل می‌توانیم سریع‌تر به چاپگر مورد نظر دست پیدا کنیم. سعی ما در این قسمت این است که ، عواملی موثر در این فهرست را به ترتیب اهمیت و اولویتی که اغلب خریداران در نظر داشته‌اند گردآوری نماییم.

بدین ترتیب شخصی که درآمد ماهیانه چند صد هزار تومانی دارد و در حال حاضر بودجه‌ی کافی برای تهیه‌ی مورد گران قیمتی را ندارد، بهتر است این عوامل را به دقت بررسی کرده و با چشم بازتری به انتخاب بپردازد، چرا که لزوماً گران‌ترین همیشه مناسب‌ترین نیست. توصیه می کنیم عوامل زیر را به دقت مطالعه کرده و سپس با انتخاب پرینتر مناسب فعالیت خود را انجام دهید. هزینه ، قابل اعتماد بودن ، کیفیت ، تعداد چاپ ، کاربرد و… از جمله این موارد هستند. که در این قسمت به شرح هریک از آن ها می پردازیم.

کیفیت چاپ در انتخاب پرینتر

منظور از کیفیت، در واقع کیفیت چاپ نهایی این دستگاه است. باید ببینید کیفیت چاپ مورد نظر شما چیست؟ آیا به عنوان یک عکاس نیاز به چاپگری با حداکثر وضوح خروجی هستید یا اینکه امور اداری و چاپ رومیزی‌تان چندان حساس نیست؟

نقش تعداد چاپ در انتخاب پرینتر

آیا قصد دارید هر از گاهی از این چاپگر استفاده کنید؟ یا اینکه مایلید با آن به تکثیر تراکت‌های تبلیغاتی یا سایر امور حرفه‌ای دفاتر فنی بپردازید و از آن برای ارائه‌ی خدمات به مشتریان کمک بگیرید. برای این منظور شاید بهتر باشد به یک دستگاه صنعتی‌تر رجوع کنید.

نقش هزینه در انتخاب پرینتر

این موضوع ارتباط مستقیمی با بودجه‌ای که برای خرید صرف می‌کنیم دارد، البته لزوماً چاپگر ارزان، چاپگری غیرقابل اطمینان نیست. هرچند یک چاپگر ارزان زودتر راهی سطل زباله شده و در نهایت هزینه‌ی غیرمستقیم بیشتری بر روی دستتان خواهد گذاشت.

کاربرد پرینتر

توجه به این نکته که پرینتر برای شما چه کاربردی دارد. آیا چاپ صرف کفایت می‌کند یا اینکه باید پس از چاپ اسناد مورد نظر، آن‌ها را اسکن کرده و فکس نمایید؟ فکس؟ بله درست خوانده‌اید! هنوز هستند بسیاری از شرکت‌ها و مؤسساتی که با وجود انواع سرویس آن‌لاین از روش‌های منقرض شده‌ای نظیر فکس استفاده می‌کنند.

نقش ابعاد پرینتر در انتخاب پرینتر

ابعاد کلی کارهای چاپی شما چیست؟ آیا اندازه‌ی معمول A4 کفایت می‌کند یا باید تا ابعاد بزرگ (لارج فرمت) و بزرگ‌تر از آن چاپ بگیرید. شاید هم تنها دوست دارید برخی از تصاویری که با دوربین یا گوشی‌ هوشمند خود گرفته‌اید را چاپ کنید. البته این روزها چاپگرهای سه بعدی نیز عرضه می‌شوند که هر چند هزینه‌ی بالای تهیه‌ی آن‌ها فعلاً مناسب کاربران عادی نیست، اما می‌توانند نیازهای صنعتی را برآورده کنند.

چاپگر سیاه سفید و رنگی

البته این مسئله برای چاپگر‌های پایین فهرست چندان صادق نیست، اما اگر به یک چاپگر با کیفیت بالا احتیاج دارید بهتر است قدری پول بیشتری خرج کنید. اما برای چاپگر‌های سیاه و سفید معمولی (تک رنگ) زیاد نگران نباشید. هرچند خروجی چاپگرهای تک رنگ به خوبی چاپگرهای رنگی نیست، اما هزینه‌ی اولیه مورد نیاز برای خریداری‌شان به مراتب منطقی‌تر است.

تعمیرات پرینتر توشیبا

نمایندگی توشیبا خدمات تخصصی تعمیرات پرینترتوشیبا را به صورت تخصصی به کاربران این محصول ارائه می دهند. پرینتر توشیبا از جمله پرطرفدارترین پرینترها در بازار است. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات پرینتر توشیبا ضمن رفع کلیه ایرادات و اشکالات ایجاد شده در دستگاه، به دلیل اِعمال برخی گردگیری ها و تنظیمات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه را بازخواهند یافت و به دستگاه شما عمر دوباره خواهند بخشید. از دیگر ویژگی های مهم مرکز تعمیرات پرینتر توشیبا بهره مندی از ابزاآلات و تجهیزات مدرن در تعمیرات می باشد که ضمن سرعت بخشی به روند تعمیرات ، کیفیت بالای تعمیرات را به همراه دارد.

واحدهای تعمیرات توشیبا

کارشناسان مرکز تعمیرات پرینتر توشیبا، با عملکرد انواع مدل های  پرینترهای توشیبا آشنایی کامل دارند. واحد های تعمیرات توشیبا ، علاوه بر پرینتر تعمیرات تخصصی محصولات دیگر این کمپانی  را نیز انجام می دهد. از همین رو واحدهای مختلف جهت تعمیرات توشیبا راه اندازی شده است.  ماشین ها ی اداری توشیبا شاملل انواع مدل های دستگاه کپی توشیبا و انواع مدل های پرینتر توشیبا در این مرکز به صورت حرفه ای انجام می گردد.

متخصصان این حوزه  ضمن آشنایی با تمامی قطعات دستگاه‌های مذکور، آگاهی و اطلاعات کاملی درباره‌ی عملکرد هریک از این دستگاه ها دارند. واحدهای مجزا جهت تعمیرات پرینتر و دستگاه کپی و… راه اندازی شده است در هریک از این واحدها از ابزارآلات مخصوص و متخصصین مرتبط با محصول مورد نظر بهره گرفته ایم. در این صفحه با خدمات مختلف واحد تعمیرات پرینتر توشیبا آشنا شدید جهت بهره مندی از خدمات سایر واحدها به لینک مربوط به واحد مورد نظر مراجعه نمایید.

تعمیرات توشیبا و اخبار مرتبط با این حوزه

واحد تعمیرات توشیبا با در نظر گرفتن نیاز کاربران توشیبا ، اقدام به راه اندازی بخش اخبار نموده است. کارشناسان مرکز تعمیرات توشیبا اخبار مختلف را از بین صدها خبر موجود در بازار سرچ کرده و از مطالب ارائه شده کاربردی ترین و برترین اخبار را در این قسمت بارگذاری خواهند نمود. مرکز تعمیرات توشیبا بخشی از سایت خود را به ارائه ی اخبار توشیبا اختصاص داده است. تازه ترین خبرها از بین رویدادهای مختلف توشیبا در این قسمت استخراج شده و در خدمات کاربران گرامی قرار خواهد گرفت. خبرها پس از بررسی سایت های معتبر استخراج گردیده و توسط کارشناسان بخش محتوا شرح داده خواهدشد. علاقه مندان به مطالعه ی اخبارتوشیبا را به مطالعه ی این بخش دعوت می نماییم.

امتیاز شما به این نوشته

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩